Eskinazi “Anne demek hayat demektir

LİYAKAT’tan “Anneler Günü” etkinliği

Eskinazi “Anne demek hayat demektir”

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT) , Anneler Günü’nü “Anneler Güzeldir” konulu çevrimiçi etkinlikle kutladı. LİYAKAT Başkanı Berkay Eskinazi “Anne demek hayat demektir. Pandemi döneminde çocuklarına hasret kalan başta sağlık çalışanı anneler olmak üzere, Dünyanın en değerli varlığı annelerimizi saygıyla selamlıyoruz” dedi.

Etkinliğin konuğu ise Op. Dr. Özge Bilkay oldu. Katılımcıların merak ettiği soruları yanıtlayan Op. Dr. Bilkay, kadınlara güzellik tüyoları da verdi.Sürekli yaşlanmaya maruz kalan “cildi” iş işten geçmeden, rutin olarak sahip çıkılması gereken bir “cevher” olarak nitelendiren Op. Dr. Bilkay “Cildinizi temiz tutun. Sebum salgısını yok etmeyen kozmetiklerle temizlemeye dikkat ederek, cildin nefes almasını sağlayın. Mutlaka nemlendirin. Beslenmenize dikkat edin, cildinizi şekerden ve güneşten koruyun. En önemlisi de cildinizi toksinlerden arındırmak için bol bol su için” diye konuştu.

Etkinlik sonunda Eskinazi tarafından Op. Dr. Bilkay’a teşekkür belgesi verilirken, yapılan çekilişle bir katılımcıya da “İğnesiz Mezoterapi ve Lifting” hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir