ANKARA Merkezli yerel gazeteciler temsilcisi Levent AYDIN Ramazan mesajı yayınladı.

YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI LEVENT AYDIN BAYRAM MESAJI YAYINLADI.
ANKARA Merkezli yerel gazeteciler derneği genel başkan yardımcısı Levent AYDIN tam kapanma sürecine tekabül eden ramazan bayramını ülkenin vefası ve gelecek sağlıklı günler için birlikte el birliğiyle atlatarak eskisi gibi günlük güneşlik yaz aylarını inşallah yaşamaya başlayacaklarını belirterek, Ramazan bayram tebriği yayınladı.

İSTANBUL genel merkezi olan küresel medya derneği genel başkanlığına önümüzdeki aylarda seçilerek göreve gelen AYDIN uzun yıllardır görev aldığı yerel gazeteciler derneğinin de genel başkan yardımcılığını özverili şekilde sürdürmekte. Basın camiasına kısa zamanda farklı projelerle damgasını vurmaya hazırlanan Levent AYDIN Pandemisiz, hastalıksız sağlıklı günlere kavuşmaya az günler kaldığını anımsatarak her ne olursa olsun tamamen bitti denilen vakte kadar olmazsa olmaz kurallara riayet edilmesi gerektiğininde hatırlatmasında bulundu. MASKE – MESAFE – HİJYEN hayatımızın olmazsa olmaz en önem arz eden kuralları haline geldi. sabredelim beraberce bu illetten sonsuza değin kurtulalım dedi.
Bilindiği üzere tüm Dünya’da ve ülkemizde korona virüs salgınına karşı büyük bir mücadele veriyoruz. Ramazan ayında da bu zorlu sürecin devam etmesi nedeniyle, bayramın tadını eskisi gibi doyasıya yaşayamayacağız.Yerel gazeteciler derneği olarak çalışmalarımıza verdiğimiz önemle, her zaman olduğu gibi Ramazan Ayı boyunca da dar gelirli, kimsesiz, engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik . Önümüzdeki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz.
Salgın dolayısıyla yaşadığımız bu zor günleri hep birlikte atlatacağımız ve tekrar kucaklaşacağımız bayramları yaşamak en büyük temennimdir. Bu vesileyle tüm İslam âleminin bayramını kutlar, sağlık, mutluluk, huzur ve barış dilerim.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir