GİTFEST Festivali Başlıyor

İzmir Urla’da düzenlenecek olan Git-Fest, 2 Temmuz’da başlıyor.

“Hadi Gidelim” sloganıyla, ilk kez düzenlenecek olan festival 3 gün sürecek. Kapsamında birçok etkinliğin yanısıra, Karavan ve Karavan Ekipmanları Fuarı’nı da barındıran festivale, ülkenin her yerinden karavan üreticileri katılacak ve karavanlarını sergileyecek.

Festival süresince, isteyen ziyaretçiler, karavan ya da çadırlarıyla konaklayıp kamp yapabilecekler. Festivalin ilk gününde Anıl Piyancı sahne alacak. İkinci günün konuğu Nihat Sırdar olacak. Final konseri ise Melek Mosso’dan gelecek. Urla Demircili köyünde yer alan ve 65 dönüm araziye sahip Titus Feronia’da düzenlenecek olan festival, sektörde 25 yılı aşkın süredir varolan ve bir çok başarılı işe imza atan SNS Fuarcılık tarafından organize ediliyor. +1 katkılarıyla düzenlenen festivalin yayın sponsoru ise Kafa Radyo. Festival kapsamında ayrıca, çeşitli atölyeler, yoga etkinliği, büyüklere masal saatleri, canlı dj performansı gibi bir çok renkli etkinlik düzenlenecek. 2-3-4 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan festivalin etkinlik programı şu şekilde;

2 Temmuz Cuma:

21:00 – 23:00 Anıl Piyancı & Perdenin Ardındakiler

23:00 – 00:00 Oldies’n Goldies Forever Young

3 Temmuz Cumartesi:

21:00 -23:00 Nihat Sırdar ile 90’lar Kafası

23:00 – 00:00 Oldies’n Goldies Forever Young

4 Temmuz Pazar:

21:00 – 22:30 Melek Mosso

22:30 – 00:00 Oldies’n Goldies Forever Young

Festivalle ilgili tüm detaylara gitfestival.com adresinden ulaşabilir ve festival biletlerini bu adresten ya da Biletix’den temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir